1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth konfigurimit te contos webpanel

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Poshnjari, 10 Tetor 2018.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  309
  Pikë nga trofetë:
  113
  hi,
  Kam një problem me konfigurimin e contos webpanel.
  Me instalimin gjithcka ka shkuar mire. Kam vendosur edhe ns me domain tim prsh ns1.Site.Com dhe ns2.Site.com shikoj qe kur bëjë dns cheker me nxjerr ns-t e contos-webpanel.Com
  Kam lidhur edhe nje domain të dyte duke vendosur ns1.Site.com por nuk po behet lidhja me serverin. Ku qendron problemi dhe si mund ta rregullojë?
   

Shpërndaje faqen

Loading...