1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth iptv ne resivere ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 13 Shkurt 2021.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te nje i aferm pashe me reciver te telkos permes nje usb kishte edhe iptv mora usb kishte disa file perveq m3u8 listes .

  A mundeni te me tregoni si konfigurohet ky usb ...

  A mundem kete ta rregulloj iptv dhe te reciveret e kujteses apo ipkos si skymaster hd xc2 lite ...
   
 2. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un nuk besoj qe permes usb dhe permes resiverit te telkosit mundet te hape iptv sepse resiveri bi tyre nuk ka player per m3u apo m3u8 vetem ajo si usb ka mund te kete qen fire tv stick
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po po funksiononte ne receiver kujteses dhe telkosit iptv vetem m3u8 listen usb edhe po hapen kanalet
   
 4. menduh

  menduh Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kam nje list m3u kush me ndihmon qe me e ba pa limit
   
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  355
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  si mendon mebo pa limit , un ikam disa panela dhe njeren ekam pas per 4 vite iptv , un nukedi qe mundesh mebo pa limit ,
   
 6. Sendi12

  Sendi12 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Qysh me vendos m3u liste ne resiverin e telkosit me tregoni

  Se e pashe qe po mujshmi me ba qysh thate disa prej juve
   
  Last edited by a moderator: 25 Mars 2021
 7. arbenshabiu

  arbenshabiu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  299
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si i keni vendose kanalet m3u8 ne reciever te Telkos, se une provova po nuk funksiononte.
   
 8. Artiptv

  Artiptv Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  artiptv.net ;)
   
 9. Artiptv

  Artiptv Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  ma dergo http serveri: porti
   
 10. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  998
  Pëlqimet:
  323
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pse ke ne dore ta besh ti pa limit nje linje te vjedhur? Cilido server te jet
   
 11. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Veq vendose linjen ne usb stick edhe te menya gjeje permes network aktivizoje linjen e ke nje opcion filen me gjet
   
 12. Artiptv

  Artiptv Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  ndoshta.....
   
 13. Artiptv

  Artiptv Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  me siguri.......
   
 14. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  998
  Pëlqimet:
  323
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me shume po ben spam se po di ndonje gje, dje gjithen ket e ke pe publiku faqen tende
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...