1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth IPTV free 24h trial.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bone, 3 Janar 2017.

 1. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ne kete website https://www.softiptv.com/ qe ofron sherbime per IPTV e hapa nje account te ri dhe e morra nje Test per 24h. Por problemi eshte se ne pc nuk po me bon nuk po me hapen kanalet. ndersa ne VPS apo RDP po hapen pa problem, dhe isha ne vps kur e hapa accountin dhe e morra ate test e provova bente per mrekulli po kur e morra e qita ne PC nuk bente me. e provova e hapa nje account te ri ne PC direkt po prap nuk bente ne pc ndersa ne VPS pa problem. A mundeni mem ndihmu qe me rregullu ket problem me mu hap edhe ne PC. Faleminderit
   
 2. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  alo
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 4. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kete verzion e kam.
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Cka te shfaqet, a mund te shpjegosh pak me mir.
   
 6. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Besoj te ka kalu Trial qe e ke pas, ti kete e paguve 1 euro apo jo?
   
 8. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo bre se ska kalu se ne te njejten kohe ne VPS/RDP po bon po hapen kanallet krejt. e ne PC tem spo hapen njejt si ne foto.
   
 9. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos ka lidhje me IP, kqyre ne webin e tyre duhet me shkru dicka,ose ne emailin qe ta kan dergu, mundet me te funksionu veq ne IP qe je regjistru me te!

  Por me e mira eshte kontaktoj ata ne support edhe te ndihmojn me siguri!
   
 10. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo sosht kshtu se e provova me nje akont te ri prej pc direkt po prap njejt.
   
 11. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  o shoki perdor proxy e vlc .....ok
   
 12. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  qysh me e perdor. se mu po me duhet edhe me i fut ne Smar IPTV ne TV jo vetem ne VLC po as aty spo bon.
  Me mujt me nreq mkishi pshtuu
   
 13. IMPACT

  IMPACT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  ma jep mac adresen e tv
   
 14. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  shkrujem oo burr ne privat te kom shkru qe 3-4 her nuk ma ki kthy
   
 15. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  a mundem me dite cilat kanale janë
   
 16. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jane shume kanale botrore duke perfshire edhe Albanian.
   
 17. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka najkush edhe naj pergjigje?
   
 18. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 19. bone

  bone Anëtar Aktiv

  Postimet:
  358
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18

Shpërndaje faqen

Loading...