1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth investimeve te aplikatkioneve (app)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Snugi, 12 Shtator 2017.

 1. Snugi

  Snugi Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje gjithve


  Deshta me dit a ja vlen me investu me nje aplikation qe mundesohet nga nje portal online

  ideja qe e kam une eshte nje ide afatgjate mir po me duhet me dit sa jan serioze kto portalet online qe e mundesojn programimin e aplikationeve online

  portali online mundeson 4 platforma

  1 Free
  2 Basic 15 Euro per Muaj, 4 GB per Muaj, Play Store dhe Marketplace
  3 Gold 30 Euro per Muaj, 8GB per Muaj, Play Store, Windows, Marketplace
  4 Platinum 50 Euro per Muaj, 12 GB per Muaj, Play Store, Windows, Marketplace App store, Blackbarry
   
 2. Appl

  Appl Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  varet nga cili portal. si quhet portali? gjths portali me i mire eshte facebook , instagram
   

Shpërndaje faqen

Loading...