1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Instant Articles dhe AdBreak payment

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga HeRBaR, 30 Maj 2020.

 1. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje

  Une kam punuar me perpara me Instant Articles,

  Menyren e pageses e kisha bere USA (fake) me account payoneer timin, deri ktu cdo gje ne rregull, deri para disa muajve kam marr pagesa rregullisht dhe pa probleme. Pastaj me erdhi nje notification ku me thuhej qe TAX file im eshte i pa sakte dhe une duhet te bej update TAX filen me te dhena te sakta qe te vazhdoj e marr pagesat e mia.

  Problemi qendron qe une skam ca te dhenash te sakta te vendos.

  Si e keni zgjidhur ju menyren e pageses se IA apo AdBreak nese punoni nga Shqiperia dhe me cfare menyre e merrni pagesen.

  Per te vendos bank Shqiptare nuk me lejon pasi thot qe shteti i Shqiperise nuk eshte i suportuar per te marr pagesa apo per te punuar me Facebook Audiecen.

  Flm paraprakisht
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 2. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Tnjejten pozite jam.
   
 3. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ja te presim ndoshta ndokush ka ndonje zgjidhje
   

Shpërndaje faqen

Loading...