1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth instalimt mac os nga windows 7

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga xo1hack, 14 Maj 2016.

 1. xo1hack

  xo1hack Anëtar Aktiv

  Postimet:
  194
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje antar te nderuar kam nje pyetje e kam nje apple macbook A1278 po kur e kom ble u kon me windows 7 e qysh o procedura me kthy ne mac os edhe dokumentet qe i kam pasur ne word excel a hapen edhe ne mac os

  Faleminderit me respekt

  Sent from my SM-G900F using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...