1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Rreth instalimit te nje skripti]

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga manutd, 24 Qershor 2010.

 1. manutd

  manutd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Tung te gjith antareve. me duhet ndima juve . deshrij te hapi 1 website per lajme dhe kam marr skriptin e telegrafit. po nuk po di si ta instaloj ndoshta dikush do te mund te me ndimoj
   
 2. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje !

  Si quhet ai skript? Nuk mund te te ndihmojme nese nuk dijm se per qfare e ke fjalen,
  Gjith te mirat
   
 3. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ,
  Telegrafi.com ka nje script te cilin e aplikon vetem per veten , ti mund te jesh futur te ndonje web site i cili te jep mundesin te shiqosh se qfar cms apo scripti perdor dhe pastaj mund ta kesh shkarkuar dhe ta kesh futur ne ftp , mirepo aj script eshte i pavlefshem per te tjeret.
   

Shpërndaje faqen

Loading...