1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth instagramit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 13 Mars 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  643
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk po ban instagrami diqka a ka problem teknik
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,577
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  93
  te krejt o tu pas problem .
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe facebooku edhe instagrami kan probleme
   
 4. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  643
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse kshtu
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,693
  Pëlqimet:
  664
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  a dini nej kush qysh me rregullu ket instagram se sbojka fare
   
 7. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  643
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kish ndodh 1 sulm kibernetik deri sa e kan rregullu, kush u kan a thu aj haker qe ka mujt gjigantin me qit ntok
   
 8. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Seems like facebook is updating...
   
 9. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Seems like facebook is going to hell
   
  Universal pëlqen postimin.
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  618
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  88
  Teper bajat esht bo facebook, sikur nuk esht me "trend".
   
 11. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  23
 12. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  643
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...