1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth instagram swipe up

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Corleone21, 30 Mars 2021.

 1. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje forumi
  Desha te krijoje nje website, nga e cila dua te coje trafik nga faqet qe kam ne instagram ndermjet swipe up. Por kam nje problem, se cila eshte kompania me e mire per ads ne vitin 2021 qe paguan mire per klikim? Ka ndonjeri ndonje ide?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Adsense, tabola
   
  Corleone21 pëlqen postimin.
 3. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Neqofse mundesh a mi trego pak hapat e Tabola, se cfare kushtesh duhet te kem qe te me pranoje! Faleminderit per ndihmen
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kam pare disa uebe shqiptare qe kane perdorur taboola dhe ajo qe kerkojne ne plane te pare eshte aktiviteti i nke faqeje. Pastaj lexo politiken e tyre sepse keto jane kompani te medha dhe e ndryshojne here pas here.
   
  Corleone21 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...