1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Rreth IE 8]

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga newc0de., 23 Janar 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. newc0de.

  newc0de. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje.!

  Si Muj me e lan ne Internet explorer 8 me u rujt passat e ndonje webit username e kto kejt

  /newc0de.
   
 2. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  provo si ne foto qe e kam nënvizuar
  [​IMG]
   
 3. newc0de.

  newc0de. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  nuk boon :s
   
 4. valdetshala

  valdetshala Anëtar i Njohur

  Postimet:
  583
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ok provo keshtu me AutoComplete options qe jane ne -- Internet Options> Content> AutoComplete>
  Settings. pastaj aty poshte verja tikun dhe provo si ne foto.

  PS Nëse ke CC Cleaner apo program ngjashëm duhet ta hiqesh se te pengon
  [​IMG]
   
 5. newc0de.

  newc0de. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thnx shum
   
 6. dinii

  dinii Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  1 pyetje...
  nese nje here i kam thane qe mos me më vete a me ri rujt passwordat ma per kete faqe, qysh muj me ba qe me mi ru passat apet
   
 7. cRu3l.b0y

  cRu3l.b0y Anëtar i Njohur

  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Atehere hyn perseri tek te njejtat opcione dhe vendose tikun tek "Ask me before saving passwords".
   
 8. dinii

  dinii Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thnx shume ;)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...