1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth HTTrack

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 9 Korrik 2014.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  A ka mundesi qe me HTTrack ose program tjeter te shkarkosh postet e nje blog prsh te jete:
  postiim.html
  postiblerimit.html etj etj.
  Mundet keshtu apo jo :) ? Faleminderit
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me duket se ketu ne forum eshte nje teme ku e ka postuar nje antar (per fat te keq se mbaj mend mire) por eshte nje program qe sherben per te shkarkuar komplet ate faqe ne HTML
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Epo do filloj te kerkoj tani..
   
 4. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Epo nuk me ke kuptuar.Me duhen te tera page (FAQET) ne format .html si struktura te ndara jo bashke.
   
 6. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Zotri e kopjon linkun e asaj qe do me marr , psh nese deshiron ta marres vetem nje kategori kopjo linkun e asaj kategorie.
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po jane 1000 page une dua te jene 1000 file .html
  A e ben dot ky program ?
   
 8. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  [​IMG]
  Kur ta shkarkojsh hin ne folder edhe aty i ki veq a veq te ndane filet .html shembull si ketu lart per qdo file .html jan te ndara ne foldera
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ok ta shikojm kur te mbaroje downloadi.
   
 10. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @Lindi Pc kur futem tek folderi pervec webit qe futa linkun dalin shume linqe te webave te tjere.
  Tani futem tek kategorite dhe jo te gjitha jane html, mbi gjysma jane .tmp pse ?
   
 11. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  DarKr0x ka edhe linqe te tjera websiteve permban lidhje , dmth ndonje file te ndonje website tjeter etj .
  per pyetjen e dyt varet se qfar permban web-i dhe nrm qe aty shkarkohen filet si foto e ndonje gje tjeter, por nga ato qe kam shkarkuar une gjithmon ka qen edhe fajlli .html

  Ti mundesh te provosh edhe ndonje metod tjeter ndonje shtojc per mozilla apo chrome , e programe tjera si webcopy me sa e di edhe ai e ka keto funksione.
  Ja nje artikull per kete program. http://www.maketecheasier.com/save-websites-for-offline-viewing-with-webcopy/
   
 12. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Dmth disa jane .html ne rregull disa jane .html.tmp :p mbase se akoma ska perfunduar downlodimi.
   
 13. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Kur te perfundon shkarkimi te lajmeron.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 14. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @Lindi Pc Cfare ndryshimi ka midis opsionit 1 dhe 3
  Download sites and Dowload Mirror pages ??
   
 15. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
 16. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...