1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Hosting ose Server

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga muli_usa, 20 Janar 2017.

 1. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kohes te fundit po shoh shum website ne facebook edhe ne google qe po ju qet ket shejen e Vetetimes si ne foto e deshta te di qfar hosti apo server eshte sepse po hapet shum shpejt

  [​IMG]
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo quhet AMP ( Acerlated Mobile Pages).Kete mund ta perdor secila faqe qe konfigurohet per AMP dhe nuk ka te beje me serverin apo hostin,thjeshte konfigurim ne html apo platform tjeter.

  Kerko ne google gjen me shume informata.
   
  muli_usa pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...