1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth hapjes se Paypal nga Kosova

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga qendros, 28 Mars 2019.

 1. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kom sugjeru ket tem dikun niher me sa di
  Per me lidh me paypal ne kosov veq raifaizen bank ban e hap llogarin ne paypal per me lidh me raifaizen ja fillon me lirdh prej ores 13 deri ne ora 15 gjat dites arsyje pse punonjesit te thirrin me ta dergu nje kater shifror konfirm se ti kur ti lidhesh ta lyp qat katershifror me te mir tjerat banka sedi qe kan ba une e kam me raifaisen po e kom nderpre se jom haku nje her per mes paypalit
   
  albionPr dhe qendros pëlqejnë postimin.
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kush t ka than ty qe prej ores 13 deri ne ora 15 me i thirr? Call center ne raiffeisen punon 24 or edhe ata nuk te thirrin me ta jep kodin e paypal ti duhet me i thirr edhe paypal funksionon edhe me banka tjera jo veq me raiffeisen.
   
  qendros pëlqen postimin.
 3. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  po a osht problem me provu me numer te ipkos apo duhet me numer te shqiperis apo malit te zi?
   
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ti munesh me lan me numer te shqipris nese ki numer te atjehit edhe kur e ki kriju paypalin e ke kriju me shtet albania , pra vetem nese ki access ne at numer e len se munet me ndodh per disa transaksione ta kerkon numrin pra me verifiku ta dergojn 1 kod me 6 numra e ne qoft se nuk e ki numrin e sakt ti nuk ki qysh me verifiku.
   
 5. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  ani provo ti ne pra jasht qati orarit apo te vjen kodi une pot tham qysh um kan tregu vet ata edhe ja kom ba e ti meru me call center
   
 6. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Te kan tregu gabimisht ata punojn 24 or une ne gjdo kohe kur i kom thirr mu kan pergjigj ose ne mengjes ose von naten, kur po thom call center po menoj te "qendra e thirrjeve".
   
 7. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  89
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  ajo veq te sugjeron sa i perket konfimimit kodev ne paypal apo diqka ma thell ku rrezikohen te hollat harro at pun 24 h veq muin me ta blloku konton sen tjeter me te mira
   
 8. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Une ktu qka fola e fola prej pervojes e thash edhe ma nalt n gjo koh kur e kom thirr raiffeisen bank jon pergjigj tash krejt bankat nuk jon njojt shembull me ka ndodh me thirr banken teb ne ora 20:00 nuk e kan qel telefonin edhe qet punen prej ores 13 deri ne 15 me mar kodin harroje te pershendes.
   

Shpërndaje faqen

Loading...