1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth hapjes se Paypal nga Kosova

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga qendros, 28 Mars 2019.

 1. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  se besoj qe numri osht qaq i rendsishum se un si kom qit numer hiq shtetin e kom albania edhe banken e Kosoves edhe skam problem.
   
  qendros pëlqen postimin.
 2. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  tash ne aplikim po ma qet qe numrin duhet patjeter me shkru dhe hymja osht +355 e Shqiperise dhe nuk mund te ndryshohet ,duhet patjeter te vendosi nje numer
   
 3. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sa kushton visa elektron apo sa eshte minimumi me pas para te deponuara per me mar visa elctron , dhe a muj me perdor ket kart edhe per blerje online flm per prgj
   
 4. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  3 euro deponoji pastaj ti merr PayPal 2.50 mduket veq sa per me konfirmu dhe pastaj ti kthen prap , po mundesh me perdor per cdo gje , si per blerje online e per cdo sen.
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 5. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si e ke hap a mundesh me mtregu proceduren sepse une nuk kam nr telefoni te Shqiperis?
   
 6. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mundesh me mtregu si me lidh me albania sepse nr te Shqiperise nuk kam ?
   
 7. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Procedurat qe i kam ndjekur , kur kam regjistruar llogari te re me Albania kam mar shtetin nuk me ka kerkuar fare nr, si dhe mas andej vetem kam lidhur kartelen e TEB kosoves edhe aq ,, kam derguar dhe pranuar nga Paypal pa probleme, e shoh se fundmi me kerkon per qeshtje sigurie me fut nr te shqiperise me +355 po skam ashtu vetem skip e beje
   
  qendros pëlqen postimin.
 8. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  po tash nuk mundesh me bo skip pa e shku nr .
  A mund te shkruaj nje numer palidhje?
   
 9. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  a guxoj me shkru numrin e shqiperise palidhje se nuk po bon pa e shkru numrin ?
   
 10. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  397
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese nr ska te beje me verifikim code ateher besoj so problem, provoje me mire ... veq me dasht qat nr qe e shti me kerku naj forget password te shkoi kartela per lesh haha...
   
  @science dhe qendros pëlqejnë postimin.
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,461
  Pëlqimet:
  846
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nr duhet verifikuar. Mos vendos nr pa lidhje pasi edhe nese nuk kerkon verifikim per momentin nëse nderron ip nuk loghesh dot me se te dergon sms per verifikim. Dhe do humbasesh llogarine pastaj. Nuk do mundesh te marresh parat që ke por as te vendosesh karten ose banken në një llogari tjetër.
   
  qendros pëlqen postimin.
 12. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  e kam nje numer te Malit te zi a bon me zgjedh Montenegro aty ,kartelen e kom Raiffeisen visa electron
   
 13. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mundesh me ja bo prap SKIP , kur ta kerkon nr. me shtu shlyje nalt linkun edhe bon perseri veq www.paypal.com edhe te hapet !
   
  qendros pëlqen postimin.
 14. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  pasi te ja jep passwordin me hap ateher te paraqitet me ja dhan numrin per shqeshtje sigurie , por ti veq shlyje linkun qe e ke nalt edhe bone veq www.paypal.com edhe kliko ENTER tani te hapet sikur me ja bo SKIP.
   
  qendros pëlqen postimin.
 15. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une kur po du me hap accountin po ma qet keshtu
  [​IMG]
   
 16. qendros

  qendros Anëtar Aktiv

  Postimet:
  371
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  38
  Problemi osht qe un se kom hap accountin ende ,dhe kur po du me hap accountin e ri po ma qet keshtu
  a bon me shkru numrin e Malit te zi sepse kam numer te Malit tzi?

  [​IMG]
   
 17. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per Mal te Zi nuk e di jaran , sbesoj qe mujn me nxerr problem najsen ..
   
  qendros pëlqen postimin.
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,461
  Pëlqimet:
  846
  Pikë nga trofetë:
  343
  Paypal ka bërë shumë ndryshime. Unë fillimisht kisha hapur nje llogari jashte shqiperise, ne europe, dhe karten e kisha te fibank. Nuk me krijoi asnjëherë probleme. Tashme paypal e ka vendosur qe cdo llogari te kete edhe një nr tel te verifikuar.
   
  qendros pëlqen postimin.
 19. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ka mundesi me hap paypal pa cc hiq thjesht me bo withdraw ne balance te paypalit dhe me bo blerje me balanc?
   
 20. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,461
  Pëlqimet:
  846
  Pikë nga trofetë:
  343
  Para disa vitesh ka qene e mundur nje gje tille, por si e kam permendur edhe me lartë paypal ka bërë shumë ndryshime dhe do qe t'i ketë sa më të verifikuar klientet vetë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...