1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth google adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga ifundit, 24 Nëntor 2018.

 1. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po mua me eshte bere READY kam diku tek rreth 1 muaj qe kisha shtuar faqen shqiptare dhe sot e pash qe kishe dal READY se di se kuptoj dhe une shume ne me lejohet ti vendos reklamat, une i kam vendosur dhe sesht se me shfaqen gjithmon shume rradh ne ndonje post.
   

Shpërndaje faqen

Loading...