1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth google adsense

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga ifundit, 24 Nëntor 2018.

 1. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje antar te itshqip!
  Kam nje llogari ne google adsense por kam krijuar se fundmi nje website tjeter dhe doja te pyesja a mundem kte sajt ta shtoj tek akaunti qe kam apo te aplikoj per nje adsense te ri?

  Faleminderit!
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Mund ta shtosh websajtin tek aj akount , Kliko ne > Settings > Sites > dhe lart e shef nje Plus+ Kliko aty sheno emrin e domainit dhe vazhdo.

  Klm.
   
  ifundit pëlqen postimin.
 3. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  dardan flm shume, por pasi te bej kete veprim duhet te vendos ndonje kod verifikimi ne kte site apo thjesht te krijoj ads-t dhe ti vendos ne faqe?
   
 4. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kisha dhe nje pyetje si mundem ti vendos ads ne madhesin qe dua dhe a me lejohet nese posht ads te jete e shkruar - Advertisement - ???
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jo nuk ka nevojë për verifikim. Vendos direkt kodin e Adsense.
   
  ifundit pëlqen postimin.
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nese e ke fjalen per madhesi te ADS , duhet te krijosh Costum Ads pra me dimensionet qe ti do i vendosesh.
   
  ifundit dhe oxkos Webmaster pëlqejnë postimin.
 7. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gabim e ki! domainat e ri qe futen ne adsense duhet verifikim deri 14 dite!
   
 8. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  po shof si top channel si kto saitet e mdhaja cne perdorin google adsense?
   
 9. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Top Channel nuk e perdor Google Adsense
   
  ifundit pëlqen postimin.
 10. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]
   
  ifundit dhe Selim Baruti pëlqejnë postimin.
 11. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam verejtur kto reklam qe jan me link googleads doubleclick?? si vendosen kto reklama?
  [​IMG]
   
 12. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a mundet dikush te me shpjegoj rreth ketyre reklamave dobleclick?
   
 13. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Reklamat doubleclick jane te Google AdSense-s, ne kete rast Top Channel se pari eshte aprovuar nga Google me nje website tjeter me pas i ka vendos reklamat ne webin e tyre.
   
  ifundit dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 14. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Faleminderit per pergjigjen vlla
  Dhe une e kam nje google adsense te aprovuar me nje faqe tjeter si mundem te vendos banerat e kompanive shqiptare ne faqen time shqip?
   
 15. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,377
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  ti i vendos banner e google adsense por reklamat te dalin ne baz te asaj qe kerkon dhe per at arsye tdalin kompanit shqiptare per mi vendos reklamat ne web shqip osht spjegu me njo 2 3 tema ne forum
   
  ifundit pëlqen postimin.
 16. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kisha shtuar faqen time shqiptare ne google adsensen time dhe tani me ka dal Ready? a te krijoj reklamat dhe ti vendos direkt, do te shfaqen ato ne faqe dhe a rrezikohem une per kete?

  [​IMG]
   
 17. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Qe sa kohe e ke hap kete adsense ?
  Une e di qe shqip hala si pranon
   
 18. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  spo bej shume diku tek 3 muaj
   
 19. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  i kam vendosur ads e googles qe te shfaqen vetem si banner por nuk po shfaqen akoma ne faqe?
   
 20. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Te pyeta sepse ads keto muajit e fundit ka bo rregulla te reja , tash edhe pse e ke full ads nuk mundesh n qdo web me i vendos reklamat , duhet me shku secili web ne review .
   

Shpërndaje faqen

Loading...