1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth google adsense

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga NorMan, 19 Shtator 2017.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Djem ku me gjet qit far Beneficiary Id (optional) qka eshte ?
   
 2. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Eshte optional qe dmth nuk eshte e nevojshme, mund ta lesh bosh
   
 3. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  vlla e qito
  Intermediary bank (ask your bank)
  If your wire transfer is going through an intermediary bank, it must be based in the United States.
  Intermediary bank name (optional)


  Intermediary SWIFT-BIC (optional)


  FFC or FBO (ask your bank)

  FFC or FBO (ask your bank)
  If your bank requires For Further Credit (FFC) or For Benefit Of (FBO), add the instructions exactly as your bank specifies.
  For further credit / For benefit of (optional)
   
 4. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk duhet ti plotesosh kete, nuk eshte e nevojshme
   
  NorMan pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...