1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth google adsense

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Geti1, 6 Shtator 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Geti1

  Geti1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje i kom disa pyetje rreth google ads..

  A duhet me qene emri i njojt si per pin si per bank account.Pra kur te verifikoj adsensen me pin (qe e kam nemer tbabit per arsye qe me bo nemer tem sbesoj qe mvjen nshpi), a muna masanej me hap nje gjirollogari nshqipri nemer tem, a duhet me qen emri edhe tdhanat e njojta si tpinit.
  Pres pergjigje se edhe 2 dit mdalin paret ncurrent edhe niset pini
  FLM PARAPRAKISHT
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Jo, nuk kan lidhshmeri keto te dyja qe i permende.
   
 3. Geti1

  Geti1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm shume nese bon edhe 1 pyetje mos t'hapi tem te re.
  A muni mem tregu saktsisht qysh duhet me plotsu adressen per pin.
  [​IMG]
  Pra nese bon mem tregu ku duhet adresen(pra emrin e rruges) ku zip code e ku numrin e shpis.Flm paraprakisht
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. Geti1

  Geti1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit shume tema mundet mu mbyll
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...