1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Google Adsense Approved Account

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NorMan, 6 Gusht 2020.

 1. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  359
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh anetare te ITSHQIP, shpresoj tju gjej mire me shendet se pari.

  Kam nje pytje rreth aprovimit ne google adsense kam 3 here qe tentoj me aprovu nje account por 3 here me rikthen email negativ a ka mundesi ne pika te shkurta cilat jon veqorite kryesore qe google adsense me te pranu.

  Faleminderit per mirekuptimin.
  Respekte!
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,323
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Është bere shume e veshtire per miratim per Adsense. Lexo pak komentet tek kjo video
   

Shpërndaje faqen

Loading...