1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth gofund.me

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ITemrah, 17 Tetor 2015.

 1. ITemrah

  ITemrah Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  E hapa nje event apo nje ndihm per nje vajz nga Peja e cila vuan nga Leukimia mirpo pom lyp me konfirmu me nje numer te amerikes , a mundet dikush mem ndihmu rreth gofund.me
   
 2. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Meqe e ke hapur fillu ndertoje faqen me foto dhe trego rreth semundjeme dhe sa parai nevojiten.
  Shiko sic kan bere te tjeteret beji dhe ti..
  Per kte problem provo kerko adresa qe dergon sms free ne google
   
 3. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Po te kerkon me verifiku me numer te amerikes, sepse vete e ke zgjedhur qe je shtetas i Amerikes, kur e ki kriju llogarine.
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  monaco per vala
  slovenia per ipko !
   
 5. ITemrah

  ITemrah Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  spo ta jep opsionin per kto 2shtete vetem Finland , Gjermani etj
   
 6. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Zdi ca met thon , provo iher kto.
  Code:
  http://receive-sms-online.info/
   

Shpërndaje faqen

Loading...