1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth fitimev ne instagram

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Bb., 19 Janar 2017.

 1. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, deshta me ju pyt se si eshte mundesia qe te fitosh nepermjet instagramit qofse ki 100k n'faqe dhe faqja eshte aktive...


  Ju faleminderit.
   
 2. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  ogads, shfleto pak forumin dhe e gjen pergjigjen e ksaj pyetje.
   
 3. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  faleminderit por e di mire qe egziston search edhe kom kerku po deshta qe t'hapet debat per dicka me konkrete sepse shume nga menyrat qe jan te shenuara ktu nuk kam fituar gje :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...