1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth faqes Teespring

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Milot9898M, 29 Nëntor 2018.

1. Milot9898M

Milot9898M Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Pershendetje te gjithve

Ndoshta shum kush keni degjuar per faqen https://teespring.com , ku qofse nuk gaboj edhe eshte postuar edhe nga nje antar ketu , kjo faqe ka te bej me dizajn te duksave maicave gotave , dhe shum artikujve tjer ku posa e ben dizajnin sipas faqes mund ta postosh per shitje ku qofse ble ndokush me at cmim qe ti ke caktuar se deshiro ta shesesh paret te dalin ne paypal gjdo muaj , te them te drejten kjo faqe me duket shum terheqese me ne qe mirremi me Dizajn mirpo pytja ime eshte a eshte dikush qe puno me ket faqe dhe sa eshte reale dhe e rregullt me pagesat apo thjesht humbje kohe edhe pse ne permbajtje nuk doket e atill.

Faleminderit per gjdo pergjigje .

2. Grenzoo

Grenzoo Anëtar

Postimet:
    25
    Pëlqimet:
    7
    Pikë nga trofetë:
    13
    Eshte e sigurt dhe reale nese arin te krijosh nje dizajn terheqea do kesh sukses

3. Da Dimy

Da Dimy Anëtar Aktiv

Postimet:
    285
    Pëlqimet:
    62
    Pikë nga trofetë:
    38
    Eshte faqe shume serioze, ja vlen ta provosh te punosh. Kuptohet nese ke njohuri per dizajne te bukura.

4. Poshnjari

Poshnjari Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,307
    Pëlqimet:
    366
    Pikë nga trofetë:
    138
    Faqet që perdorin afilet janë gati 99% të sigurta. Pse? Pasi ata shesin një produkt dhe nuk kanë interes të mashtrojnë. Mashtruese janë ato faqe qew thonë regjistrohu dhe fiton kaq € ose refero shokë dhe fiton kaq. Ato janë mashtrim pasi nëse nuk shet gjë nga mund të dalin ato para për të dhënë? Pak email mund të hapë dikush?
    Pra edhe njëherë mos ki frikë nga faqet që u bënë afilet me të shitur.

Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
  5. lojrafati

lojrafati Anëtar Fillestar

Postimet:
    86
    Pëlqimet:
    15
    Pikë nga trofetë:
    18
    Shume e vertete

6. jonb

jonb Anëtar