1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth faqes Teespring

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Milot9898M, 29 Nëntor 2018.

 1. Milot9898M

  Milot9898M Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje te gjithve

  Ndoshta shum kush keni degjuar per faqen https://teespring.com , ku qofse nuk gaboj edhe eshte postuar edhe nga nje antar ketu , kjo faqe ka te bej me dizajn te duksave maicave gotave , dhe shum artikujve tjer ku posa e ben dizajnin sipas faqes mund ta postosh per shitje ku qofse ble ndokush me at cmim qe ti ke caktuar se deshiro ta shesesh paret te dalin ne paypal gjdo muaj , te them te drejten kjo faqe me duket shum terheqese me ne qe mirremi me Dizajn mirpo pytja ime eshte a eshte dikush qe puno me ket faqe dhe sa eshte reale dhe e rregullt me pagesat apo thjesht humbje kohe edhe pse ne permbajtje nuk doket e atill.

  Faleminderit per gjdo pergjigje .
   
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Eshte e sigurt dhe reale nese arin te krijosh nje dizajn terheqea do kesh sukses
   
 3. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Eshte faqe shume serioze, ja vlen ta provosh te punosh. Kuptohet nese ke njohuri per dizajne te bukura.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,661
  Pëlqimet:
  927
  Pikë nga trofetë:
  343
  Faqet që perdorin afilet janë gati 99% të sigurta. Pse? Pasi ata shesin një produkt dhe nuk kanë interes të mashtrojnë. Mashtruese janë ato faqe qew thonë regjistrohu dhe fiton kaq € ose refero shokë dhe fiton kaq. Ato janë mashtrim pasi nëse nuk shet gjë nga mund të dalin ato para për të dhënë? Pak email mund të hapë dikush?
  Pra edhe njëherë mos ki frikë nga faqet që u bënë afilet me të shitur.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shume e vertete
   
 6. jonb

  jonb Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Une ka nje vit qe shes ne Teespring. Kam bo nja $6000
   
 7. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje a ka dikush qe punon dikush me kete ende?
   
 8. Qimthi

  Qimthi Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  Une dje e çela 1 adrese dhe dje fillova, te shohim si do ece :)
   
  Uskana12 pëlqen postimin.
 9. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ka plot qe punojne, por duhet te jesh i mire me Marketing nese nuk je ateher blej Ebooks apo ndonje course rreth Facebook Advertising, Instagram Advertising, edhe nisja reklamo Facebok, Instagram pastaj edhe ki me pas sukses.
   
  Uskana12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...