1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Rreth Fakultetit Filozofik ?

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga RilindFetahu, 26 Shkurt 2014.

 1. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Rreth Fakultetit Filozofik

  Cili drejtim eshte me i mir ne fakultetin filozofik edhe qe nuk eshte fort zor mu pranu ,cili eshte mendimi i juaj a keni njohuri ,sepse do te aplikoj ne kete vit ?
   
 2. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  Sa kam njohuri te gjitha departamentet kan teste pranues, e cili eshte me leht me u pranu atehere varet sa punon ne teste pranues dhe qfar rezultati ke pas ne shkolle te mesme gjithashtu varet edhe prej konkurence, drejtimet qe kan konkurenc ma shume ne filozofik jan
  Departamenti i Shkencave Politike
  Departamenti i Psikologjise
  pastaj vin tjerat me radhe i filozofise, pedagogjise, historis e keshtu me radhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...