1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth fakultetit Filozofik( E di qe nuk ka te beje me informatik, mirpo me duhet ndihme)

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga BIG EAGLE - 16, 7 Shkurt 2017.

 1. BIG EAGLE - 16

  BIG EAGLE - 16 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. E di qe kjo pytje nuk ka te beje me informatik, mirpo ndoshta dikush mundet mem ndihmu.
  Pytja jeme eshte per shkak se po du me regjistru fakultetin e filozofis departamenti psikologji.
  Desha me pyet se a ka provim pranues ky fakultet ( pytjet qe bien a bien per te gjitha drejtimet njesoj (komplet per fakultetin filozofik apo ne baze te departamenteve, d.m.th per departamentin veqmas dhe te tjeret.
  Si dhe dikush nese ka ndonje material rreth provimit pranues ne kete fakultet( nese ka provim pranues , pasi qe nuk e di)
   
 2. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,278
  Pëlqimet:
  271
  Pikë nga trofetë:
  178
  Provim pranues gjithësesi që ka dhe sigurisht që provimi nuk është i njejt me departmentet e tjera brenda këtij Fakulteti.
  Material nuk kam për këtë që po kërkoni.
  Suksese!
   

Shpërndaje faqen

Loading...