1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth facebook boost

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 7 Qershor 2020.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Deshta te di nese dikush din si behet kjo menyre e boost , ndoshta eshte e lehte por un s`arri te bej te njejten nese dikush din mir do ishte te na tregonte pse jo..

  [​IMG]
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  CKM vlla , bej promovim vtm profilin dhe jo naj postim...
   
  DailyTeCh dhe NANO pëlqejnë postimin.
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tek home te del reach more likes for your page. Edhe i vendos 1 foto dhe 1 tekst. Pastan zgjedh shtetet e kto dhe shumen qe do vendosesh.
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nga mobile te del ashtu jo nga desktop
   
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te dyja dhe jo veq njo , tash kam koh pa bo promovim po kqyr a tjep opsionin aty per me zgjedh deskopin a mobilen nese po bej promovim dy her ose nje her varet sa buxhet ke por un e di qe po bere promovim te shfaqet me te dyja dhe ne tel dhe ne deskop :) !
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk e di kam pa qe ket menyr te boost e shesin 300 euro nese eshte aq thjeshte nuk di pse shitet kaq shtrejt, nese dini sigurt ta beni do te ishte te sqaroni proceduren si arrihet deri ti ky rezultat te shfaqet vetem butoni like page ne boost.
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  +355699513884 me shkruaje ne whatsapp ta tregoje hap pas hapi, sepse ktu skam nerva me shkarku fotot ne web.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 8. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ti spake nerva, por per te kerkuar ndihmë ke nerva? Leni keto budallalliqe. Nese doni ndihmoni ketu. Le te jete nje ndihme per te gjithe.
   
  wolf_mc12 dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nese din ta besh sigurt beje nje tutorial i cili do te sherbej per gjith ata qe kan nevoje , beje tutorial mos prito djali i ri.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  o vlla ta trg provoje njer ske naj gje per me humb!
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  E keni kuptu se cka po kerkoj, te mos shfaqet opcion like comment share por vetem butoni pelqe faqen..
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Trego me foto vlla deri te ajo pike ku po kerkoj ku e selekton qe mos me te dale butonat like comment share por vetem like faqes direkt
   
 13. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  po pra ajo qe ta trg pra
   

Shpërndaje faqen

Loading...