1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Rreth Facebook Ads

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 23 Gusht 2017.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Dua te krijoj reklam ne facebook per nje faqe qe do hap.
  U futa tek Ads Manager dhe me nxjerr :
  Kur e shtyp verify account me duhet te zgjedh se cfare kam perdorur Paypal/CC, emrin etj.
  Por puna eshte se mesa mbaj mend nuk kam tentuar ndonjehere te shtoje metode pagese dhe as te nis reklama.
  Si ta plotesoj kete form ?
  Gjithashtu kur dua te shtoj nje credit card me del "Only ad account admins can add payment methods"

  Si te veproj ?
   
 2. Best Answer:
  Post #5 by Emilio, 23 Gusht 2017
 3. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provo
  Me nuw admin bre vlla
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  @DarKr0x deshifroje pak vlla o_O
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 6. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Best Answer
  Pom pelqen me shkru NUW se NEW :p per ata :) e kam fjalen me provu me nje admin te ri..
   
  KALI-ALB dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,452
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Do e provoj flm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...