1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth facebook account

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Bb., 10 Janar 2017.

 1. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje deshta me ju pyt se qysh muj me verifiku account t'facebokut ( nuk eshte fjala per 1 po por me teper ) i kom pa do do programe per me marr numer e me verifiku ama nuk funksionojn :/

  Ju faleminderit.
   
 2. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Proovoje kete.

  Me nje numer verifikoj te gjitha (kjo me ka funksionu deri para disa muajsh e nuk e kam perdorur me, por ja vlen ta perdoresh)

  Bej deaktivate accountin qe e ke te verifikuar edhe me po ate numer verifikoje edhe accountin tjeter, e keshtu me radh
   
 3. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8

  Faleminderit vlla ama edhe at numer ku me gjet se...qe nuk e ka perdor kerkush ma heret, se eshte 1 program nextplus per ios ama nuk po bon per me verifiku edhe pse eshte numer personal i pa perdort...
   
 4. AlbGalaxy

  AlbGalaxy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ke numer tendin?
   
 5. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Patjeter po e bohna deactive facebookin ta provoj n'menyren qe the ti dhe nuk funksionoj...
   

Shpërndaje faqen

Loading...