1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Dvd rom problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zaki94, 9 Shkurt 2019.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  346
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje deshta me pyet rreth cd-dvd ram pse spo ma lexon as te my computer nuk e qet e shtypi te shtepiza nuk funskionon cka mundet me pas?
   
 2. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un te preferoj me qel shtepizen me hjek kabllen e rrymes qe eshte ne dvd rom si dhe kabllen e ides apo sata kablle dhe me.dhez shtepizen ashtu pastaj me me.shym.dhe me vendos ty kabellat besoj qe te ban po nese kjo metod nuk funksionon atehere bane biosin update po edhe kjo nese nuk funksionon bane format me nje cd rom external
   
  zaki94 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...