1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Dropshipping

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 10 Shtator 2019.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antar Te ITSHQIP
  Qe Nga Mengjesi Jom Ka Hulumoj Gjith Diten Ne Lidhje Me Dropshipping dhe ne fund lexova te gjitha postet ketu ne forum ne lidhje me dropshipping
  Me Sa e pash une problemi i droshippingut per kosov dhe shqiperi eshte tek pagesa me cc apo dc qe stripe ose 2checkout nuk e supporton kosoven dhe shqiperin ose kerkon nipt , ssn dhe eshte e "pamundur" me punu.
  Me Erdhi Ne Mendje Ne Ide Pershembull pagesat mi procesu nga raiffaisen bank qe ekan nje provider tvetin qe i procesojn ata pagesa pershembull sikur ipko qe proceson nga procreditbank direkt nga provideri i procredit.
  Pastaj Sa i perket shopify me pluginin oberlo , deshta me ju pyt antarve me pervoj se oberlo pasi qe e lidh me aliexpress dhe e liston nje produkt dhe klienti e blen a e porosit oberlo vet produktin me shipping te klientit dhe pagesen e kryen kartel qe osht saved naliexpress apo ti duhet me porosit manualisht.

  Shpresoj Me Gjet Veten Dikush Ktu dhe me diskutu mashum rreth dropshipping sepse osht ni pun qe ne fillim ka pak nevoj me punu shum apo hard pastaj leku vjen vet duke ndenjur.
   

Shpërndaje faqen

Loading...