1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rreth Domain Block ne Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ghetto sTyle, 7 Qershor 2020.

 1. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje antar te it shqip shpresoj te jeni mir kam problem me domain timin facebooku ma ka bllokuar kam kontaktuar support 4 here nuk po e kthejn a ka ndonje metod se si ta bej unblock

  Ju faleminderit paraprakisht!
   
 2. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ka ndonje ndihm ?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese trafiku jot eshte nga facebook atehere sugjerimi eshte nderro domain dhe mos u lodh kote.
   
 4. Ghetto sTyle

  Ghetto sTyle Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po trafiku esht nga facebook kam postuar neper grupe me shum por esht puna se adsensen e kam me domain se do e kisha nderruar menjeher sisha lodhur fare cfar me sugjeron te bej
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,808
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Postoje ketu ne ITshqip domain te bejm te gjith nga nje appeal ndoshta ndikon dicka.
   

Shpërndaje faqen

Loading...