1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth Disable Ad account ne FB

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Anakondd, 21 Korrik 2020.

 1. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,ma kan fut disable llogarin AD ne fb,e hapa ni ad account tri brenda tnejjtit profil ma futen ban edhe aty ja kerkova ni ri-shqyrtim ma kthyn edhe ma nalen apet pa paralajmrim.
  Si te veproj me fillu prap dhe me i ik Rrezikit nga diasble AD Acoount
   
 2. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ka dikush ndonje pergjigje?
   
 3. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  facebook nuk ta bon disable ad pa arsye, trrego pse ta kan bo disable dhe ndoshta dikush te ndihmon. ka miljona arsye ne nuk mund te imagjinojm se pse ta kan bo ty disabled.
   
 4. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mos ke tentu me kartel fake qe i bjen me cardu :p
   
 5. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Arsyet jon palidhje krejt ma kan kthy niher kur e pash ma kan bo diasble apet pa paralajmrim
  I kom kerku ri shqyrtim qe 2 dite gati se kthejn mo pergjigjen
   
 6. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  jojo qfar spunoj me sene fake asniher e le mo me kartel fake
   
 7. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Deshta prej juve ndonje sugjerim se si me hap ndonej llogari te re se kete llogari sma kthejn mo apo po du naj keshille.A me qel naj llogari tre apo si me ja bo

  Shpesh ndodhe me qel llogari tre ta mshelin se dyshojn qe o fake
   

Shpërndaje faqen

Loading...