1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Cryptopia

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga aksham, 11 Shkurt 2019.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  919
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje, a ka naj info dikush se qka po ndodh me Cryptopien qe e hackuan ne Janar? Cka ka me ndodh me ket faqe dhe me coinat qe i kena pas ne at faqe, Un personalisht nuk kam pas aty as BTC as ETH tjera coina kam pas po qka ka me ndodh?
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  me siguri do ti kompenzojn
   

Shpërndaje faqen

Loading...