1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth Clickbank?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga H!TM3N., 18 Prill 2021.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  A ka punu najkush me clickbank, nese po pm per nje bashkpunim, po ashtu nese din ndokush a mundemi me adres albania me punu apo qysh me ja bo?
   
  Ironir252 pëlqen postimin.
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,516
  Pëlqimet:
  2,123
  Pikë nga trofetë:
  448
  Un kam punuar me clickbank, por ka 10 vite ndoshta qe nuk punoj. Mund te them qe 8-10k e pare ne jete per 1 muaj e pata nxjere nga kjo faqe me nje shok se bashku.

  E di qe ne ate kohe ke mundur te punosh edhe me adres KS, AL etj... nuk e di nese ka ndryshuar tani dhe nese i kan ndryshuar rregullat.

  Tani nuk kam shum informacione, sepse e di qe atehere BMW pat ndaluar kampanjen(me te cilen kemi fituar 90% te lekeve). Ne te kaluaren je paguar per "regjistrime", dhe me qe ne kishim list te madhe te imellave, procesin e patem automatizuar ne disa klikime dhe fitonim leke, e cila nuk ka zgjatur per shume kohe, ndoshta 3 muaj max.

  Por nje gje mund te them, eshte faqe dhe kompani serioze, e cila edhe atehere kan paguar mire, besoj qe nuk ka ndryshuar ne kete drejtim.
   
 3. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  flm shum i nderum, po tash sa kom arrit me kuptu nuk munesh me punu nga kosova dhe shqiperia, po nese ish kan najkush ne forum qe jeton jasht besoj qe ja kish vlejt me provu, sepse muj me siguru trafik rreth nje produkti, e nga bashkpuntori po kerkoj vetem me hap account edhe me kqyr, normal 1 marreveshje korrekte e pastaj me fillu, flm ty qe u pergjigje <3
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,267
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me sa e di une nga Ks e AL nuk funksionon
   
  Last edited: 18 Prill 2021
 5. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje si je?
  Vllai im jeton ne paris,france. Mund te flas un me ate dhe mund te ndihmoje. Neqofse je akoma i interesuar.
   
 6. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  a osht najkush i interesum qe mujm me bashkpunu krejt qka lypet prej tij osht me hap account ?
   
 7. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  te hyn ne pune nga franca?
   
 8. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
  po bon
   
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  137
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kam une nga shqiperia e kam pas hapur para disa vitesh kur lejohej
   
 10. Templi

  Templi Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mua me duhet nje account me clickbank kush me ndihmon dot?
   
  Suad pëlqen postimin.
 11. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une jetoj ne Slloveni nese ka dikush qe don me bashkpunu lajmrohuni!
   

Shpërndaje faqen

Loading...