1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Cisco qka me sygjeroni

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga GunnerZh, 27 Janar 2020.

Tags:
 1. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje. Po du me kry ni kurs ne cisco rreth rrjetav po spo di sakt qfar drejtime jon.
  i kom do njohuri bazike mendoj rreth rrjetave deshte me marr edhe naj sygjerim prej juve se me qka me vazhdu nese keni njohuri. po flas per Kosov.
  Faleminderit.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Cisko eshte OK . btw edhe Microtik ka hyre fuqishem ne treg,
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 3. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Cisco eshte #1 po sa te hyn ne pune duhet me kqyr tregun e punes!
   
  GunnerZh dhe xhoni pashollari pëlqejnë postimin.
 4. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  normal windows server , linuks serber ke me shume pune !
   
  GunnerZh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...