1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth CCNA 2014

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Gazibo, 16 Nëntor 2014.

 1. Gazibo

  Gazibo Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  26
  Mund ti amrsh njohurit ne kompjuter per te marre nje certfikat nga CCNA ?
   
  Last edited: 16 Nëntor 2014
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  244
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ndoshta mund ti marresh dituri nese ke materiale po per te marr qertifikate duhet te jesh i regjistruar si student ne cisco dhe te paguash 200 euro per level.
  Vet me studiu Cisco s'te kisha rekomandu se apet ashtu kshtu qat pagese ki me ba veq qe nuk shkon ne ligjerata ,ku mson shume !
   

Shpërndaje faqen

Loading...