1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth canon 70d

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 10 Korrik 2018.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kam nje problem rreth aparatit canon 70d, po ma qet error kur po fotografoj me A+ me blic, nuk po ngrihet blici
   

Shpërndaje faqen

Loading...