1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Bluehost

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 4 Korrik 2014.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  po mendoj te shperngulem tek Bluehost se ajo oferta 4$ + free domain po me pelqen.Cfare mendoni ju per kte kompani ? Ka ndonje antar qe e perdor te na thoje mendimin e tij ? Se kur fola ne chat me ata smu duken fare profesional flisnin sikur te ishin me shoket nuk respektonin . dhe ,
  Gjithe te mirat.
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Hello, ndonje person qe mund te me ndihmoje ?
   
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Hello Hello :)
  Personalisht nuk kam pervoj me Bluehost por e njoh si kompani moti dhe eshte e mire.
  Gjithashtu per me kon ma i sigurt Google Search: Bluehost review
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 4. PirateKS

  PirateKS Anëtari i muajit II

  Postimet:
  435
  Pëlqimet:
  101
  Pikë nga trofetë:
  68
  per cmime ma te lira e ke JustHost une e perdori me shume se 2 vite dhe nuk kam ndonje problem edhe ata ofrojn domain free gjithasthu unlimited i ke te gjitha
  por nese e ke njet me ble per ni kohe te gjat atehere bleje sepse pasi te skadon koha ne vitin tjeter atehere i ke tarifat e pergjithshme ku munet me shku deri ne 6 ose 7 euro per nje muaj, une e kam bler me zbritje ka qen dikun 1.95 dollar muaji, pra e kam shfrytezuar me marr per 3 vite dhe tani ende pas anje problem

  BlueHost e kam perdor 1 vit edhe ata i kan sherbimet e mira vetem se mu kan dok pak te shtrenjta gjithashtu serverin me duket e kan pas ne USA dhe cdo here ka pas vonesa deri sa jam lidh komplet me faqen time edhe pse ka qen nje faqe e thjesht e ndertuar, nuk e di ndoshta ka qen largsia a qka po di prandaj e kam ndrruar.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  JustHost eshte shume kompani e keqe.
  BlueHost ka support shume te mire.
  Fatcow eshte nice :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit per mendimet.Kam nje pyetje tjeter, kjo wordpress hosting ti shton 25 mije vizitore apo hosti i perballon 25mije ?
  Dhe ca fitoj po e bleva sepse spo e kutoj fare per cfare sherben...
   
 7. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Hosti besoj se perballon aq.
   

Shpërndaje faqen

Loading...