1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Bluehost

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DarKr0x, 4 Korrik 2014.

1. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Pershendetje,
    po mendoj te shperngulem tek Bluehost se ajo oferta 4$ + free domain po me pelqen.Cfare mendoni ju per kte kompani ? Ka ndonje antar qe e perdor te na thoje mendimin e tij ? Se kur fola ne chat me ata smu duken fare profesional flisnin sikur te ishin me shoket nuk respektonin . dhe ,
    Gjithe te mirat.

2. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Hello, ndonje person qe mund te me ndihmoje ?

3. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
    Hello Hello :)
    Personalisht nuk kam pervoj me Bluehost por e njoh si kompani moti dhe eshte e mire.
    Gjithashtu per me kon ma i sigurt Google Search: Bluehost review

DarKr0x pëlqen postimin.
  4. PirateKS

PirateKS Anëtari i muajit II

Postimet:
    435
    Pëlqimet:
    101
    Pikë nga trofetë:
    68
    per cmime ma te lira e ke JustHost une e perdori me shume se 2 vite dhe nuk kam ndonje problem edhe ata ofrojn domain free gjithasthu unlimited i ke te gjitha
    por nese e ke njet me ble per ni kohe te gjat atehere bleje sepse pasi te skadon koha ne vitin tjeter atehere i ke tarifat e pergjithshme ku munet me shku deri ne 6 ose 7 euro per nje muaj, une e kam bler me zbritje ka qen dikun 1.95 dollar muaji, pra e kam shfrytezuar me marr per 3 vite dhe tani ende pas anje problem

BlueHost e kam perdor 1 vit edhe ata i kan sherbimet e mira vetem se mu kan dok pak te shtrenjta gjithashtu serverin me duket e kan pas ne USA dhe cdo here ka pas vonesa deri sa jam lidh komplet me faqen time edhe pse ka qen nje faqe e thjesht e ndertuar, nuk e di ndoshta ka qen largsia a qka po di prandaj e kam ndrruar.

DarKr0x pëlqen postimin.
  5. BaDBoY-ALbania

BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

Postimet:
    280
    Pëlqimet:
    19
    Pikë nga trofetë:
    18
    JustHost eshte shume kompani e keqe.
    BlueHost ka support shume te mire.
    Fatcow eshte nice :)

DarKr0x pëlqen postimin.
  6. DarKr0x

DarKr0x Anëtar Legjendë

Postimet:
    3,451
    Pëlqimet:
    1,081
    Pikë nga trofetë:
    358
    Faleminderit per mendimet.Kam nje pyetje tjeter, kjo wordpress hosting ti shton 25 mije vizitore apo hosti i perballon 25mije ?
    Dhe ca fitoj po e bleva sepse spo e kutoj fare per cfare sherben...

7. BaDBoY-ALbania

BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

Postimet:
    280
    Pëlqimet:
    19
    Pikë nga trofetë:
    18
    Hosti besoj se perballon aq.

Shpërndaje faqen

Loading...