1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje rreth blogger dhe reklames ads

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 23 Gusht 2017.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje
  Kam 1 blog me adsense mirpo po du me lon 1 reklam dmth per mobile
  qe kur te hecin posht dmth me lexu postimin reklama e adsense me qendru 1 vend dmth nal ose posht
  nqs ka mundsi me mtregu dikush sepse poe provoj ne header me qit kodin e ads mirpo nuk po kam sukses
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Provoje metoden qe tregohet ne kete web:
  Code:
  http://www.codiblog.com/2017/02/blogger-sticky-and-full-screen-adsense-ads.html
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kodoje vet hape nje div class ads edhe vendose ne css possition fixed nese si njeh gjuhet programuese do tjet pak veshtir
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  po ma qet kshtu pasi e bona paste codin e reklames
  [​IMG]
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  flm per pergjigjen mirpo nuk di mir asnje gjuh programuese po vazhdoj sipas tutorialeve mirpo po me nxjerr ate error kur poe qes kodin e reklames
   
 6. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  RexhepS pëlqen postimin.
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  flm bro se boni
   
 8. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  jur wellkom XD
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...