1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth blogger convertimi i themes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 14 Korrik 2018.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  a ka naj mundsi theme html me convertu ne xml qe me fut ne blogger ?
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  829
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
  A me postime shqip je tu punu a ?
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  prsh
  nuk jam duke punu per momentin vlla po 1 template qe osht per wordpress jom tu dasht me shti ne blogger aty kam ngec sepse spo di qysh me kthy ne xml
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  829
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe un e kam ket problem, po deshta me dit se a je tu desh me postu ne shqip apo ne anglisht, qka po planifikon
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  anglisht vlla jam tu planifiku sepse me adsense po mendoj me startu
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  829
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
  Aha ok mir
   
 7. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  236
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
 9. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nuk po qeli tem te re por poe postoj ktu
  [​IMG]
  ne blogger 1 ksi google maps e kam te vendosur por jo si layot por eshte bashk me theme por un po du me shtu prishtina por e pash qe po dufke me ani te api key kur hyra me marr api key pom lyp credit card si e veproj nkit rast ? a ka naj mnyr me mar ket api key pa credit card
   
 10. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jo ski nevoj mrena script i ki kordinatat e ketij google maps shiko meri kordinatat e prishtines dhe ndryshoj ne skript
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 11. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Faleminderit bro tash poe provoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...