1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Blockchain

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga aksham, 10 Tetor 2021.

 1. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  991
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje, kam bo Swap ne Blockchain prej Btc ne Tether edhe esht bo failed Swapi ndersa Btc nuk jan kthy ne Wallet prap po del Sent qe jan dergu mu kthy sjan kthy nuk jan tash as ne Tether as ne Btc a duhet me prit a i ka ndodh dikujt ky problem?
  I kam shkru supportit jan bo 2 dit nuk kan kthy asnji pergjigje
   
 2. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jep me shume info, ndonje foto ?
   
 3. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  991
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ma shum info po e thjesht kom bo swap edhe osht bo failed ndersa nuk jan kthy bitcoinat te walleti jem
  Po fola me live chatin mthan qe jeni shum tnagrkum osht nprocess po prap spo di a i ka ndodh dikujt e njejta
   

Shpërndaje faqen

Loading...