1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rreth Binatex kush ka info

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Klodi_al, 24 Dhjetor 2019.

 1. Klodi_al

  Klodi_al Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa i sigurt eshte Binatex !
  Pasi kam lexuar disa postime qe jan bere milioner me Binatex ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Personalisht nuk kam shume info per kete, por per dicka jam i sigurt: nuk ka para te lehte dhe te shpejte.
   
  Alex pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...