1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Bigcommerce+ ?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga DailyTeCh, 11 Janar 2022.

1. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,933
    Pëlqimet:
    277
    Pikë nga trofetë:
    103
    A keni njohuri per keto lloj fitimi apo kete lloj platforme, sa jan te besueshem, a perdor dikush nga forumi kete plarforme.

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    3,140
    Pëlqimet:
    1,123
    Pikë nga trofetë:
    343
    nuk e di se per cfare e ke fjalen, por ajo qe pashe eshte shitjet online, nese po nuk besoj se mund te frikesohesh pasi nese shet ndonje produkt merre perqindjen tende dhe asnje kompani nuk ka interes te genjeje nga momenti qe ti i bene shitje.

3. DailyTeCh

Postimet:
    1,933
    Pëlqimet:
    277
    Pikë nga trofetë:
    103
    Per te pa per cfar behet fjale duhet te regjistrohesh, un nuk pash mundesi tjera te regjistrohesh pos me referals b9111.com, qe doni provone nga referal i im, nese gjeni metod tjetr bejeni si te doni, e kam qellimin te dim a ja vlen apo jo , un pash si funksionon, investon p.sh 500$ dhe cdo dit te jep 50 reklama si gift dhe fiton mbi 20$ qe diten e pare...investimi behet permes USDT TETHER un investova nga binance ..por nuk e di sa mundet te jet e sigurt a ja vlen te investojm me shum, un njoh njerz qe kan investu 5k$ dhe per 15 dit kan fitu mbi 5k$ dhe i kan be withdraw ne Binance nga Bigcommerce+

Last edited by a moderator: 11 Janar 2022
  4. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    3,140
    Pëlqimet:
    1,123
    Pikë nga trofetë:
    343
    :eek::eek::fearscream::tearsofjoy:
    te tilla faqesh nuk vlejne as per te patur live link ketu mo.
    Kurse une mendova se mos behej fjale per faqen e meposhtme
    Code:
    https://www.bigcommerce.com/

DailyTeCh pëlqen postimin.
  5. boom3rang

boom3rang Ninja Staff Member Administrator

Postimet:
    4,515
    Pëlqimet:
    2,121
    Pikë nga trofetë:
    448
    Eshte skeme piramidale, perdorin metoden e famshme, MVM(Multi Level Marketing) prandaj ik nga keto lloj faqe, dhe mos i shtin te afermit e tu neper keto lloj faqe mashtruese te investojne.

Poshnjari dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
  6. DailyTeCh

Postimet:
    1,933
    Pëlqimet:
    277
    Pikë nga trofetë:
    103
    Per ate e postova ketu , sepse pash qe dicka e dyshimte eshte.

boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...