1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth aparat canon me ble

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 15 Prill 2019.

 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfar po thuni me ble aparat canon vetem trupi deri 1200 full frame
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,634
  Pëlqimet:
  1,131
  Pikë nga trofetë:
  243
  po, nqs te teprojne leke
   
 3. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  711
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  38
  A po mi gjajsh do pare deri met parin ama sta kallxoj mujin
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...