1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Amazon dhe Youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Snugi, 13 Shtator 2017.

 1. Snugi

  Snugi Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje gjithve

  Deshta me pyte a din dikush nga ju se si me i fut reklamat e Amazon ne kanlin e YouTubes per me fitu pare
   
  Avioni pëlqen postimin.
 2. Avioni

  Avioni Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kam bere dhe une kete pyetje edhe shume thone se nuk futen ia kalofsh mire
   
  high 4 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...