1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Rreth adsenses payment

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Lycroft, 4 Gusht 2017.

 1. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A ka ndonje bank ne ks qe mundesh mej marr
  NLB PRISHTINA a ban
   
 2. Best Answer:
  Post #14 by Skrapari Studio, 5 Gusht 2017
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ok vlla rrofsh
   
 5. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Por Ate opsionin qe e lyp adsense IBAN si te marr nga nlb prishtina
   
 6. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  veq duhesh me shku me ju lyp
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Me check gati te kejt mun , po me wire smun .
   
 8. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po mua nuk ma qet opsionin per me i nxerr me check
   
 9. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,046
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  kur ti kesh 70 ojro ta qet
   
 10. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un kam 175 euro dhe e bera sot me bank raiffeisen bank italia por nuk me tregon asnjr gje a jan nisur apo jo
   
 11. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  ne dat 1 te finalizohen ku te nxjerr sa ke invalid dhe sa ke tamam
  pastaj ne daten 21 te muajit tjt ti dergon
   
 12. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un sot vlla i kam nisur te muajit te kaluar sepse ne kete muj skan dalur ende sa vanohen qe te behen transferimi
   
 13. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  aha te eshte ber transferimi

  2-3 dite varet nga lloji bankes ndoshta dhe me shpejt se kaq
   
 14. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Vetem e kam hedhur banken sepse skam pas deri tani po nuk e di a jan transferuar e kam ber update e kam shkruar banken dhe me asgje sbera
   
 15. Skrapari Studio

  Skrapari Studio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  53
  Best Answer
  Ta nxjerr te paymenth shenimin 24 ore pasi ke fut llogarin nese i ka pagesa te prapambetura qe ju ka kalu data e pageses nese si ke te prapambetura ather do te duhet te presesh serish daten 21 gjithsesi shiko nji her ne seksionin Paymenth neser a te ka nxjerr ndonji njoftim per transferim
   
  Lycroft pëlqen postimin.
 16. Lycroft

  Lycroft Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ok vlla rrofsh flm shum
   
  Skrapari Studio pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...