1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth adsense (check)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Konnty, 8 Shkurt 2019.

 1. Konnty

  Konnty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  prsh djem, pytja eshte rreth checkav te Adsense ku thehet nje check perveq RaifaisenBank ne Kosov ju flm nese me ndihmoni
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  71
  Pikë nga trofetë:
  28
  mdoket qe mundesh me thy checkin edhe ne nlb bank
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  edhe nlb then check, po sja vlen shume madhe te ndalin
   
 4. Konnty

  Konnty Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A nuk e din sa merr per aferisisht NLB. Si psh raifaisen e ka 30 euro
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  71
  Pikë nga trofetë:
  28
  besoj qe edhe nlb keshtu e ka sepse nuk dallojne shum keto pagesa ne kosov, pak a shum jane te ngjashme
   
 6. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  150 eu check me ka ardh e kam thye ne nlb 50 eu mi kan ndal vetem 100 eu i kam marr
   
 7. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,722
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  213
  Hap ndonje llogari bankare ne raiffaisen bank ne kukes, dhe merri me mire me wire dhe me shpejt, se me check te lodh!
   
 8. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  NLB bank veq te paqt ndryshu kohen e fundit prap, se ner 300€ check nuk pranojn!
  Ndersa Raiffeisen te vonon dikun 40-45-50 dit per thyerje checkut!
   
 9. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  338
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ne varet pi pikave se ne Gjilan as qe me kane pyet per shumen ...
   
 10. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qender nlb prishtine mkan than ner 300€ jo
   
 11. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vllazni me cfar adrese e shteti e keni adsense se mua spo me vjen checki ,ju lutem me tregoni.
   
 12. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  qfar shteti eki adsensen pse bre vlla po bohesh telashe me check kur mundesh ni bank me qel edhe ski nevoj me prit check as sen me 21-23 tin i ki bank
   
 13. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vella Po mendon me qel akont ne bank kosoves apo ? Une i kam 2 me shtet te Albania, nese po mendon akont te bankes ne shqiperi nuk mundem se e kam ket akont emen babes tybe nuk shkon atje per 250 eu ,e per akonten tem te adsense kish bo me bank nese e ki fjalen per shipni ,a mundesh me ma shpjegu cilen bank dhe cfar me duhet nga dokumentacionu
   
 14. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  stkom kuptu bash mir ti shko ne kukes ne raiffaisen merre nje passaport dhe nje leter te aproviimit te google adsenses fb ska lidhje hape account ne bank ne emer tend nuk ka problem pse adsensi eshte emer prindit tend sepse nuk ka rendesi me rendesi eshte nese country ne adsense eke albania duhet banka albania nuk ka lidhje emri
   
  albionPr pëlqen postimin.
 15. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kuptova tash per akonten time kshtu do te boj , amo qa me akonten qe e kam me emen babes duna me check se baba nuk shkon ne kuks , ta shofim edhe naj pergjigjeje per check cfar adrese kan perdor , flm shum nga ti Albozr .
   
 16. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  o vlla ske nevoj me check edhe aty fute banken te albanias edhe je ok
   
  albionPr pëlqen postimin.
 17. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  po amo dy akonta me emen tem smuj i hapi kam frik mi bllokojn dyat , prandaj te babes me mujt me check najqysh,por desha te pyes edhe diqka , a me duhet te ndryshoj zip code ne adsense nese e hapi ne kuks nje akont sepse deri para 1-2 vite une me check kam pranu pagesat asnjeher me bank .
   
 18. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  o vlla sum kuptova ike 2 account nja ne emer tende nja ne emer babes po ti banken munesh me fut te njojten nuk prish pun kshty ikam un dhe marr lek
   
  albionPr pëlqen postimin.
 19. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  E vlla cfar zip cod me vendos nese e hapi akonten bankare ne kuks .
   
 20. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,212
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ku tkerkon at zip code
   

Shpërndaje faqen

Loading...