1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth adsense auto ads

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 12 Shkurt 2020 në ora 14:45.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,646
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
  Deshta te di cila eshte me efikase Auto Ads me vendos ne web apo kshtu me plugins.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,820
  Pëlqimet:
  547
  Pikë nga trofetë:
  293
  Nuk mendoj se ka ndonje ndryshim të madh. Auto ka kete se i vendos auto ads sipas algoritmit.
   
  @science dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,822
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese e ki themen e mire , auto ads ma mire se ta mush reklama vet , ma mire osht auto ads , po ti i perdor dyjat edhe auto ads edhe kshtu manualisht
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,646
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  83
  A nuk esht kunder rregullave me i len dyat paralel edhe auto edhe me plugin.. behen shum reklama ashtu..
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,822
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ska lidhje kurgjo , nuk vlen mo ajo rregulla qe mi pas ve 3 reklama n web , bone auto e shef qysh ta mush reklama , ma mire osht auto .
  une edhe auto edhe kshtu i vnoj vet ku du
   

Shpërndaje faqen

Loading...