1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth adsense aplikimi

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga D3LL4, 25 Korrik 2020.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje , qe 2 her jom tu apliku per adsense edhe spom pranojn , nese dikush din mem tregu qka me permirsu ose qka bo , e paguj nese osht nevoja pa problem.
  1. http://prnt.sc/tocvsh
  2. http://prnt.sc/tocv7z
   

Shpërndaje faqen

Loading...