1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth ads ne Web

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 24 Shkurt 2020.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje doja te pyesja rreth ads. Me cfare faqja te punoj pervec adsesnse, nji faqe qe mos te jete e bezdisshme shum me ads dhe mos te jete pop up. Kam nje web qe mer diku tek 20k klikime ne dite dhe dua te punoj me nje ads te mire dhe afersisht sa mund te fitoj.
  FLM
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,191
  Pëlqimet:
  1,154
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo taboola
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  a eshte shum e bezdishme
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Joo hiç
   
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  e kontrollova ate po me 20k kilikime ne faqe ne dite te jep afersisht 2 deri ne 5 $
  me duhet dicka me e mire dmth qe te nxjerre me shum fitime
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  983
  Pëlqimet:
  316
  Pikë nga trofetë:
  93
  atehere kontakto bizneset dhe beju banner
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,737
  Pëlqimet:
  697
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nga e ke trafikun cila shtete , dhe traffic sourse nga e ke ?
   
 8. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga shqiperia shumica esht web sporti
   
 9. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,744
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  213
  Si eshte me mgid kush mendon se eshte me e mirë? Apo ske informacion të sakte?
   
 10. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mgid ka reklama te shpirfura sepse e kam menduar
   
 11. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po mendoj te vendos nji rreklam si ne foto nese e di kushe se si quhet te me tregoje.
  https://imgur.com/JKBjHnl
  (P.s e pash tek telegram .com)
   

Shpërndaje faqen

Loading...