1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rreth Ad Breaks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 21 Maj 2020.

Tags:
 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirdita te gjithe, un kam nje faqe facebook qe dua te punoj me Ad Breaks. Po shoh disa postime qe thojn, qe fb ja ka pranu pa i ber 10,000 followers. A esht e vertet kjo? Neqofse un e coj 30k 1-minute video views ajo mundet te me pranoj direkt? Edhe me 1k followers?
   
 2. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  O vllaqko hyn creator studio aty te tregon a i ke bo kushtet a jo , mos lyp cdo sen qka t bjen men se kerkush nuk e din per faqet e tua
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  O vlla po pys a esht e vertet qe mundesh me u pranu me 1k followers se i kam pa do postime qe thojn edhe pse pa i bo 10k follow me kan pranuar.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po edhe qet kusht e shef qaty te creator studio , t tregon aty sa minuta sa reach sa follows etj etj
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po e di kushtet 10mij don, por po them qe disa ktu thojn qe me 1mij followers mkan pranu. Si esht e mundur kjo? Kete dua te di
   
 6. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tash ti a i beson rregullave mbase i din apo njerzve ? Hyn shikoje vet a osht 1k a 10k
   
  bthaci pëlqen postimin.
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un rregullave i besoj, po ti e di qe ta prishin pak mendjen kto njerzit :p
   
 8. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
  suksese
   
  bthaci pëlqen postimin.
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mundesh tma dergosh pak kte link vlla. Te shof pak %.
   
 10. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
 11. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
 12. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
 13. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  88
  Kliko policy isues edhe e shikon se pse nuk je eligible , kaq.
   
 14. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  http://prnt.sc/smc2mx
  http://prnt.sc/smc38i
  Thot qe faqja ime mund te jet ne rrezik te fitimit te parave. Gjithashtu thot qe faqja jote nuk ka qen ne facebook per me pak se 30 dit, ose nuk ka ndjekes ose angazhim te mjaftueshem per t'u kualifikuar per fitim parash. Un minutat jam gati duke i plotesuar vtm 2-3k minuta mduhen per plotesim. Por followers kam 200!
   
 15. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  649
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po pa plotsu kushtet ca do ti?? Plotso kushtet edhe e ke ok.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 16. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjithe!
  Un kam 1 faqe ne facebook, dhe dua qe ta lidh me Ad break. I kam plotesuar te gjitha kushtet 30k 1 minute views po, gjithashtu dhe 10k followers! Plus dhe faqa ka 1 muj e sa qe esht krijuar. Nuk e di se pse prap me del

  Your Page is not eligible to monetise.

  A e ka pas kush ket problem? Skam as copyright asgje!?
   
 17. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  cfare lloj kontenti eshte faqja jote?
   

Shpërndaje faqen

Loading...